Tu jesteś:
Strona głównaFirma › O nas

O nas

BUDOWNICZY hurtownie budowlane

BUDOWNICZY to profesjonalne hurtownie materiałów budowlanych i instalacyjnych, dedykowane wykonawcom
i firmom budowlanym, ale także inwestorom projektów budowlanych.

Wieloletnia obecność na rynku profesjonalistów branży budowlanej [2005 r.], a co za tym idzie wiedza oraz doświadczenie założycieli grupy, umożliwiły rozpoczęcie integracji biznesowej, a docelowo konsolidacji następnych podmiotów z rynku.

Na dzień dzisiejszy działają hurtownie:

BUDOWNICZY Koszalin
BUDOWNICZY Strzelce Krajeńskie

Hurtownie budowlane BUDOWNICZY realizują sprzedaż w oparciu o spójną strategię i wysoki standard obsługi generalnych wykonawców, inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych, średnich i małych wykonawców oraz klienta detalicznego na terenie Polski północnej i zachodniej.

Hurtownie BUDOWNICZY wyróżnia spośród konkurencji komplementarna oferta wyselekcjonowanych towarów najwyższej jakości, zapewniająca dostępność w jednym miejscu materiałów budowlanych, instalacyjnych, dekarskich, specjalistycznych narzędzi i akcesoriów budowlanych.

Każdy Klient BUDOWNICZEGO otrzymuje personalną Kartę Klienta, a wraz z nią specjalnie dedykowane sobie warunki współpracy, możliwość udziału w efektywnych szkoleniach praktycznych AKADEMIA BUDOWNICZYCH, a także dostęp do wszystkich bieżących ofert handlowych i promocji.

BUDOWNICZY ciągle poszukuje i wdraża innowacyjne rozwiązania z zakresu sprzedaży, serwisu i obsługi Klienta.

Śmiało zmierzamy w kierunku potwierdzenia określenia BUDOWNICZEGO jako "hurtowni budowlanych XXI wieku."

Aktualne informacje

17 października 2017

Sprawdź nasze aktualne promocje !

Zapraszamy do zapoznania się z produktami jakie mamy aktualnie w promocyjnych cenach w BUDOWNICZYM w Koszalinie!
04 lipca 2017

Zapraszamy wszystkich na piknik szkoleniowy w BUDOWNICZYM w Koszalinie

Zapraszamy wszystkich do BUDOWNICZEGO w Koszalinie na piknik szkoleniowy we wtorek 18 lipca w godzinach 9:00 - 12:00. Na wszystkich obecnych czeka duża dawka wiedzy i miła atmosfera przy grillu. Prezentowane będą zastosowania takich produktów jak: CERESIT CX10, CT84, FUSION XLT, PATTEX oraz renowator do silikonu RE-NEW. Na koniec odbędzie się losowanie nagród wśród obecnych osób! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!