Tu jesteś:
Strona głównaPromocje › Den Braven SILVERMONT 50% taniej!

Dekoracyjne farby antykorozyjne wprost na rdzę ZA PÓŁ CENY !

Den Braven Silvermont:
- Wprost na rdzę (długotrwała ochrona antykorozyjna)
- Nie wymaga farb podkładowych
- tworzy estetyczną powłokę odporną na warunki atmosferyczne
- Różne stopnie wykończenia (połysk, półmat, efekt młotkowy)

Za puszkę 0,25 l. zapłacisz 8,54 zł brutto (zamiast 16,84 zł)
Za puszkę 0,75 l. zapłacisz 18,72 zł brutto (zamiast 33,81 zł)

Dużo kolorów do wyboru, nie przegap okazji! Do wyczerpania zapasów!!

Nowa dekoracyjna farba na rdzę ma formułę "3 w 1" - jest jednocześnie gruntem do metalu, podkładem oraz farbą nawierzchniową, dzięki czemu stosuje się ją bezpośrednio na skorodowaną powierzchnię metalu.

Do jej aplikacji nie jest konieczne specjalne przygotowanie podłoża. Przed nałożeniem farby antykorozyjnej trzeba jedynie usunąć z odnawianej powierzchni luźne fragmenty podłoża. Dekoracyjno-antykorozyjna farba efektywnie pokrywa metalowe powierzchnie, tworząc warstwę zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami atmosferycznymi.

Dekoracyjną farbę do metalu wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia aplikację oraz dobre krycie już przy jednej warstwie farby. Dodatkowo, jej wydajna formuła pozwala na pokrycie jednym litrem aż 7-10 m² powierzchni. W przypadku niewykorzystania całego opakowania szczelnie zamknięty produkt może być przechowywany do 5 lat, zachowując swoje właściwości.

Farba antykorozyjna Silvermont występuje w wersji młotkowej, półmatowej oraz połyskującej, z których każda ma własną, bogatą paletę kolorów.

Zdjęcia:

 

Aktualne informacje

18 maja 2018

Grill szkoleniowy WEBER - FASADY - WTOREK 22.05 godzina 9:00

Zapraszamy wszystkich wykonawców z Koszalina i okolic, którzy chcą poznać nowoczesne produkty elewacyjne od firmy WEBER, na szkolenie praktyczne z elementami teorii, a także poczęstunkiem w postaci soczystej karkówki z grilla! W programie takie produkty jak: Tynki natryskowe, modelino, nowe kleje i inne! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
17 października 2017

Sprawdź nasze aktualne promocje !

Zapraszamy do zapoznania się z produktami jakie mamy aktualnie w promocyjnych cenach w BUDOWNICZYM w Koszalinie!