Tu jesteś:
Strona głównaPromocje › Den Braven SILVERMONT 50% taniej!

Dekoracyjne farby antykorozyjne wprost na rdzę ZA PÓŁ CENY !

Den Braven Silvermont:
- Wprost na rdzę (długotrwała ochrona antykorozyjna)
- Nie wymaga farb podkładowych
- tworzy estetyczną powłokę odporną na warunki atmosferyczne
- Różne stopnie wykończenia (połysk, półmat, efekt młotkowy)

Za puszkę 0,25 l. zapłacisz 8,54 zł brutto (zamiast 16,84 zł)
Za puszkę 0,75 l. zapłacisz 18,72 zł brutto (zamiast 33,81 zł)

Dużo kolorów do wyboru, nie przegap okazji! Do wyczerpania zapasów!!

Nowa dekoracyjna farba na rdzę ma formułę "3 w 1" - jest jednocześnie gruntem do metalu, podkładem oraz farbą nawierzchniową, dzięki czemu stosuje się ją bezpośrednio na skorodowaną powierzchnię metalu.

Do jej aplikacji nie jest konieczne specjalne przygotowanie podłoża. Przed nałożeniem farby antykorozyjnej trzeba jedynie usunąć z odnawianej powierzchni luźne fragmenty podłoża. Dekoracyjno-antykorozyjna farba efektywnie pokrywa metalowe powierzchnie, tworząc warstwę zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami atmosferycznymi.

Dekoracyjną farbę do metalu wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia aplikację oraz dobre krycie już przy jednej warstwie farby. Dodatkowo, jej wydajna formuła pozwala na pokrycie jednym litrem aż 7-10 m² powierzchni. W przypadku niewykorzystania całego opakowania szczelnie zamknięty produkt może być przechowywany do 5 lat, zachowując swoje właściwości.

Farba antykorozyjna Silvermont występuje w wersji młotkowej, półmatowej oraz połyskującej, z których każda ma własną, bogatą paletę kolorów.

Zdjęcia:

 

Aktualne informacje

17 października 2017

Sprawdź nasze aktualne promocje !

Zapraszamy do zapoznania się z produktami jakie mamy aktualnie w promocyjnych cenach w BUDOWNICZYM w Koszalinie!
04 lipca 2017

Zapraszamy wszystkich na piknik szkoleniowy w BUDOWNICZYM w Koszalinie

Zapraszamy wszystkich do BUDOWNICZEGO w Koszalinie na piknik szkoleniowy we wtorek 18 lipca w godzinach 9:00 - 12:00. Na wszystkich obecnych czeka duża dawka wiedzy i miła atmosfera przy grillu. Prezentowane będą zastosowania takich produktów jak: CERESIT CX10, CT84, FUSION XLT, PATTEX oraz renowator do silikonu RE-NEW. Na koniec odbędzie się losowanie nagród wśród obecnych osób! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!